Salon Orchidei zaprasza serdecznie na wystawę i kiermasz storczyków DNI ORCHIDEI 2019, która odbędzie się w dniach 6 – 9 czerwca 2019 roku (czwartek, piątek, sobota, niedziela) w godz. 10:00 – 18:00 w Storczykarni w Łodzi przy ul. Antoniego Książka 8a.

 

W programie:

  • wystawa storczyków
  • kiermasz storczyków i akcesoriów do ich uprawy
  • prelekcje, warsztaty i porady storczykowe
  • ekspozycja i kiermasz kaktusów i sukulentów
  • ekspozycja hoi
  • kiermasz roślin mięsożernych
  • spotkanie integracyjne

W trakcie trwania wystawy odbędą się warsztaty na temat przesadzania storczyków i ich pielęgnacji w warunkach domowych oraz ciekawe prelekcje.

 

Dla naszych klientów przewidujemy specjalne niespodzianki. Będą promocje, upominki, coś na słodko, na zimno i na gorąco. Ponadto pragniemy zapewnić miłą, atmosferę. Wasze uśmiechnięte buzie będą dla nas najlepszym podziękowaniem za trud włożony w organizację imprezy :-)

Tradycyjnie zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników roślin na spotkanie integracyjne, które odbędzie się o godz. 18:00-tej w sobotę 8 czerwca 2019 roku. Uczestnictwo w spotkaniu prosimy potwierdzić e-mailem (info@salonorchidei.pl) lub telefonicznie (tel. 887 134 666)

 

Dla osób z poza Łodzi, które chciałyby zostać na noc podczas DNI ORCHIDEI 2018 proponujemy noclegi w Lesie Łagiewnickim. Las Łagiewnicki jest atrakcyjnym i malowniczym miejscem i największym kompleksem leśnym znajdującym się w granicach miasta w Europie, położonym o kilka minut drogi od centrum miasta i tylko 4,5 km od miejsca wystawy. Polecamy:

  1. Ośrodek Wypoczynkowo – Hotelowy „PRZĄŚNICZKA” www.przasniczka.eu, kontakt e-mail: biuro@przasniczka.eu
  2. Hotelowy Kompleks Leśny „ARTURÓWEK” www.arturowek.eu, kontakt e-mail: arturowek@onet.eu
  3. Hotel DARIA www.hoteldaria.oit.pl, e-mail: hoteldaria@oit.pl

 

Miejsca te oddalone są od siebie w odległości około 100 metrów. Rezerwacji dokonać można bezpośrednio pod wymienionymi kontaktami.

 

Będziemy bardzo wdzięczni jeśli zechcecie zaprosić na nasze wydarzenie swoich znajomych jak również udostępnić naszą informację :-)

 

Laurencja i Marcin Kaczmarscy

Salon Orchidei

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password