Dni Orchidei 2019

:

Salon Orchidei zaprasza serdecznie na wystawę i kiermasz storczyków DNI ORCHIDEI 2019, która odbędzie się w dniach 6 – 9 czerwca 2019 roku (czwartek, piątek, sobota, niedziela) w godz. 10:00 – 18:00 w Storczykarni w Łodzi przy ul. Antoniego Książka 8a.

 

W programie:

  • wystawa storczyków
  • kiermasz storczyków i akcesoriów do ich uprawy
  • prelekcje, warsztaty i porady storczykowe
  • ekspozycja i kiermasz kaktusów i sukulentów
  • ekspozycja hoi
  • kiermasz roślin mięsożernych
  • spotkanie integracyjne

W trakcie trwania wystawy odbędą się warsztaty na temat przesadzania storczyków i ich pielęgnacji w warunkach domowych oraz ciekawe prelekcje.

 

Dla naszych klientów przewidujemy specjalne niespodzianki. Będą promocje, upominki, coś na słodko, na zimno i na gorąco. Ponadto pragniemy zapewnić miłą, atmosferę. Wasze uśmiechnięte buzie będą dla nas najlepszym podziękowaniem za trud włożony w organizację imprezy :-)

Tradycyjnie zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników roślin na spotkanie integracyjne, które odbędzie się o godz. 18:00-tej w sobotę 8 czerwca 2019 roku. Uczestnictwo w spotkaniu prosimy potwierdzić e-mailem (info@salonorchidei.pl) lub telefonicznie (tel. 887 134 666)

Dla osób z poza Łodzi, które chciałyby zostać na noc podczas DNI ORCHIDEI 2018 proponujemy noclegi w Lesie Łagiewnickim. Las Łagiewnicki jest atrakcyjnym i malowniczym miejscem i największym kompleksem leśnym znajdującym się w granicach miasta w Europie, położonym o kilka minut drogi od centrum miasta i tylko 4,5 km od miejsca wystawy. Polecamy:

  1. Ośrodek Wypoczynkowo – Hotelowy „PRZĄŚNICZKA” www.przasniczka.eu, kontakt e-mail: biuro@przasniczka.eu
  2. Hotelowy Kompleks Leśny „ARTURÓWEK” www.arturowek.eu, kontakt e-mail: arturowek@onet.eu
  3. Hotel DARIA www.hoteldaria.oit.pl, e-mail: hoteldaria@oit.pl

Miejsca te oddalone są od siebie w odległości około 100 metrów. Rezerwacji dokonać można bezpośrednio pod wymienionymi kontaktami.

Będziemy bardzo wdzięczni jeśli zechcecie zaprosić na nasze wydarzenie swoich znajomych jak również udostępnić naszą informację :-)

Laurencja i Marcin Kaczmarscy

Salon Orchidei

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Already have an account?
Zaloguj się Lub Zmień hasło