Salon Orchidei jest serwisem internetowym firmy Orchidea Marcin Kaczmarski oraz Gospodarstwa Ogrodniczego Marcin Kaczmarski  z siedzibą w Łodzi przy ul. Antoniego Książka 8a. Salon Orchidei mieści się w Palmiarni w Łodzi (Park Źródliska 1) przy al. Piłsudskiego 61 oraz w Storczykarni w Łodzi przy ul. Antoniego Książka 8a. W naszej ofercie znajdują się storczyki botaniczne, odmiany i hybrydy storczyków oraz akcesoria do ich uprawy.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i uprawie storczyków opartej na pasji, doświadczeniu i praktycznej wiedzy. Współpracujemy z wieloma Ogrodami Botanicznymi, Palmiarniami i firmami w Polsce oraz z renomowanymi producentami storczyków w Europie Zachodniej, dzięki czemu staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna i atrakcyjna. Ponadto jesteśmy firmą wspierającą Polskie Towarzystwo Miłośników Storczyków.

 

Bardzo nas cieszy coraz większe zainteresowanie storczykami nie tylko tymi popularnymi, ale też tymi rzadkimi i mało spotykanymi botanicznymi. Jednocześnie wysoka jakość oferowanych przez nas roślin powoduje, że powiększamy systematycznie liczne grono zadowolonych klientów.

 

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, uwagi i zapytania.

 

Zapraszam serdecznie do zakupów!

Zespół Salonu Orchidei

Zarejestruj nowe konto

Already have an account?
Zaloguj się Lub Zmień hasło