Biplantol Vital NT 250 ml
Stan: dostępny
CENA:
35,00 zł
 DODAJ

Biplantol Vital NT

To homeopatyczny środek do pielęgnacji roślin, który jednocześnie je wzmacnia i uodparnia. Dzięki Biplantol Vital NT rośliny stają się bardziej odporne, a zatem mniej podatne na choroby i stres. Przeznaczony jest zarówno profilaktycznie dla  zdrowych jak i leczniczo dla chorych roślin. Wzmacnia osłabione rośliny i pobudza zdolności regeneracyjne, przyspiesza wzrost korzeni, a tym samym wchłanianie składników odżywczych, poprawia wzrost roślin i przyśpiesza kwitnienie. Biplantol Vital NT jest wchłaniany przez liście i korzenie. Zastosowany profilaktycznie wspiera rośliny od wewnątrz. Rośliny leczone homeopatycznie są bardziej wytrzymałe i lepiej rosną.

Sposób użycia:

Dawka: 2 ml na 1 litr wody do nawadniania i 20 ml na 1 litr wody do spryskiwania. Stosować co 2-4 tygodnie. Nie powoduje efektów ubocznych u ludzi i u innych organizmów.

Skład: minerały, potas, wapń, żelazo, magnez, fosfor, siarka oraz bor, mangan, molibden, kobalt, miedź, krzem, organiczne germanium i kwasy uronowe (śluzy). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci!

Nie wcierać w oczy!

Inni klienci kupili również
35,00 zł
19,00 zł